Kalite Kontrol

Ham malzeme, takım, uç, sarf malzeme tedariğinin, üretimin, yüzey proseslerinin ve paketlemenin her safhasında kalite kontrol edilir. Tezgahlardan çıkan her ürün tek tek ölçme cihaz- larında, üretilen mastarlar, aparatlar ve teknik resimler dahilinde kontrol edilmektedir.

Devamı

Talaşlı İmalat

Üretim aşamalarında mevcut sektörlere montajlı nihai ürün, kalıp, aparat, numune, seri imalat parçaları üzerine çalışmalarımız artarak devam etmektedir. Kurulan sistem ile üretimin her aşaması, bünyemizdeki ölçüm laboratuar ve kademeleri sayesinde sorunsuz ve seri bir şekilde yürütülmektedir.

Devamı

Plastik Enjeksiyon Kalıbı

Çalışmalarımızın temeli; kaliteyi, yüksek teknolojiyi ve kullanım kolaylığını birleştiren hızlı, uygun fiyatlarda ve Kaliteli plastik enjeksiyon kalıpları üreterek, satış sonrası servis hizmetleri ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır.

Devamı

Haberler

08 Oca 16
CNC Operatör Alınacaktır.

Aranan Nitelikler -İş disiplinine sahip ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen -Askerlik hizmet...

Başlamışlı Makina

AR-GE ekibi en yeni CAD ve Analiz Programları, proje yönetim yazılımları, kinetik dinamik analizleri ve deneyimli mühendisleriyle müşteri beklentilerini karşılayan çözümler sunmaktadır.

 1. 1
  Görsel Kalite

  Projelerimizde kullandığımız kaliteli malzeme ve tasarımlar sayesinde aldığımız ürünlerde görsel tatminlik derecesine vararak müşteri memnuniyetini sağlamaktayız.

 2. 2
  Dijital Tasarım Desteği

  Makine sektörüne gelişen teknolojiyle beraber destekleyerek devam etmekteyiz. Dijital ortamda tasarlayıp geliştirdiğimiz projelere gerçeklik kazandırıyoruz.

 3. 3
  ISO 9001:2008 Kalitesi

  Ürünlerimizin tamamında standtlar ilkesine uymaktayız. En son çıkan ISO standartları belgelerimizle iş güvenliğinden kaliteli hizmete kadar tüm belgelerimiz mevcuttur.

 4. 4
  Eksiksiz Parkur

  Makina parkurumuz verimli ve eksiksiz olup güncel makinalarla donatılmış olup, yüksek verim ve kaliteyi birlikte sağlamamızda en büyük etkendir.

 5. 5
  Kalite Sistemi

  Kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan uzman kadromuz, zor beğenen müşterilerimizin isteklerini dahi en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla yerine getirerek haklı ve sürekli bir güven ortamı yaratmıştır.

1

Başlamışlı, alternatif kaynakları kullanmanın yanı sıra, doğal kaynakların da kullanımına özen göstermektedir. Aynı zamanda yaşanabilecek her türlü soruna karşı önlemlerini almaktadır.

2

Oluşturduğu çevre yönetim sistemi ile daha yeşil, daha yaşanır ve daha güzel bir Türkiye için çalışan Başlamışlı, yasal gerekliliklerin yerine getirilmesini ve çevreyle olan diyaloglarını sürekli olarak geliştirmeyi önemseyerek, bugün olduğu gibi yarın da bu amaca hizmet edecektir.

3

Kalite kontrol, Metrosan’ın önemsediği depart- manların başındadır. Ham malzeme, takım, uç, sarf malzeme tedariğinin, üretimin, yüzey proseslerinin ve paketlemenin her safhasında kalite kontrol edilir.

4

Hassas toleranslar dahilinde çalışıldığı için, telafisi olmayan hataların ortaya çıkması önlenir. Çalışanlara bu konuda belirli periyotlarla eğitimler verilerek, bu bilinç yerleştirilir.